5 Şubat 2023

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR, TOPRAK; EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
MİTHAT CEMAL KUNTAY

 
KÖŞE YAZARLARI >> Fikret KESİM
30 MART 2014 YEREL SEÇİMLERİ

30 MART 2014 YEREL SEÇİMLER


 

BİLİNDİĞİ ÜZERE 30 MART 2014 PAZAR GÜNÜ ÜLKEMİZ GENELİNDE YEREL YÖNETİMLER İÇİN SANDIĞA GİDİLECEK VE BİZLERİ YÖNETECEK OLAN YEREL YÖNETİCİLERİ SEÇECEĞİZ. ÖNCELİKLE HERKESE HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUZ. SONUÇ NE OLURSA OLSUN ÜLKEMİZ KAZANSIN.


BU SEÇİM HEM PARTİLER İÇİN HEMDE ADAYLAR İÇİN BİRAZ REKABET ORTAMINDA HAREKETLİ GEÇECEĞE BENZİYOR.  HEM SAKARYA HEM HENDEK İLÇEMİZDE HEMDE MAHALLEMİZ DE BÜYÜK BİR REKABETİN OLDUĞU BİR GERÇEK.


GÜLDİBİ MAHALLEMİZDE ( MAHALLEMİZ DİYORUM ÇÜNKÜ YENİ BÜYÜKŞEHİR YASASINDA ARTIK KÖY TELAFFUZ EDİLMEYEREK TÜM KÖYLER MAHALLE STATÜSÜNE GEÇİRİLDİ) DE BU SENE İLKLER YAŞANIYOR DİYEBİLİRİM. MEVCUT MUHTARIMIZ KAZIM TAŞKIN TEKRAR ADAY OLDU. İKİNCİ ADAY İSE OSMAN ALİŞAN. ODA GÜLDİBİ MAHALLE MUHTARLIĞI İÇİN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI. VE UZUN SÜREDİR ADAY ÇIKARTMAYAN ŞEVKETİYE SOKAK TAN 3.ADAYIMIZ DA ŞABAN UYAN. ŞİMDİLİK 3 OLAN ADAYLARIMIZA SEÇİMLERDE BAŞARILAR DİLERİZ. DOSTANE, DEMOKRATİK VE HUZURLU BİR SEÇİM OLMASI İÇİN TÜM ADAYLARIN SAKİN, SABIRLI VE SEVİYELİ OLMALARI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.


BENCE BU SEÇİMLERDE HER ŞEY OLABİLİR. GENÇ ARKADAŞIMIZ ŞABAN UYAN DA SEÇİMİ KAZANABİLİR, MUHTARIMIZ KAZIM TAŞKIN DA YENİ ADAY OSMAN ALİŞAN DA.  KİMİN KAZANDIĞINDAN DAHA ZİYADE KAZANDIKTAN SONRA MAHALLEYİ BİRLEŞTİREN, KIRMAYAN, İNSANLARI ÜZMEYEN, MAHALLENİN MENFAATLERİ DOĞRULTUSUNDA HER ZAMAN DÜRÜSTÇE HESAP VEREBİLEN VE MAHALLEMİZE YAKIŞAN BİR  MUHTAR OLMASINI İSTİYORUZ.


VE EN ÖNEMLİ İSTEĞİMİZ DE SEÇİM SÜRESİNCE ADAYLARIMIZIN VE ADAYLARIMIZI DESTEKLEYENLERİN KABA BİR ÜSLUP KULLANMAMALARINI, KIRICI VE ONUR ZEDELEYİCİ KELİMELER DEN UZAK DURMALARINI , BUNUN BİR YARIŞ OLDUĞUNU UNUTMAMALARINI, YARIŞI KAYBEDENLERİN DIŞLANMAMASINI ONLARINDA BİZLERİN İÇİNDEN BİREYLER OLDUKLARINI UNUTMAMALARINI ÖNCELİKLE İSTİYORUZ Kİ MAHALLEMİZE YAKIŞAN BİR SEÇİM HAVASINDA SONLANDIRILSIN BU YEREL SEÇİM.


ONURLU, HAYSİYETLİ VE MAHALLEMİZE YAKIŞAN GÜZEL BİR SEÇİM TEMENNİLERİ İLE SEÇİLECEK OLAN MUHTARIMIZI ŞİMDİDEN TEBRİK EDİYORUZ.


 


FİKRET KESİM


21.02.2014


Okunma Sayısı : 1997

 
Yorumlar
Yorum Bulunmamaktadır.
 
Yazarın Diğer Yazıları
ELEŞTİRMEDEN ÖNCE DÜŞÜNSEK Mİ ?
SEÇİM SONRASI HAFIZALARDA KALANLAR
MUHTARLIK SEÇİMİNİN NABZI
EY GEVLİ NE HALDESİN !!
2013 YILI PİKNİĞİ
KÖY PİKNİĞİ Mİ ŞENLİK Mİ ?
NEDEN İLGİSİZ BİR GEVLİ LİYİZ
MERHABA 2012
GEÇMİŞ-BUGÜN-GELECEK
AKTİF BİR KÖY DERNEĞİMİZ OLMALI !!!
DERDİMİZ SADECE İÇME SUYU MU !!!!
HERKESE MERHABA
 
Her hakkı saklıdır. www.guldibikoyu.com-2011
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Sitedeki resim, yazı ve diğer materyaller kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz.