13 Ekim 2026

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKI KANDIR, TOPRAK; EGER UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
MITHAT CEMAL KUNTAY

 
TELEFON DEFTERİ
 
     
İSİM MAIL CEP TELEFONU İŞ TELEFONU
Semih TASKINsemihtaskin54@gmail.com 05522513954
Semiha KESIM 05354716075
Serkan GÜLER 05425891846
Serkan HAYIR 05360699171
Serkan HAYIRarctezdogan2@hotmail.com 0530826723102646150555
Suleyman ELTUTANsuleymaneltutan@hotmail.com 05464690813009394063457
Sultan BAYINDIR 05353645972
Süleyman ÇETINsuleymanarifcetin@hotmail.com 05448144857
Süleyman ELTUTAN 05464690813
Süleyman KARAKUS 05523245454
Süleyman KESKIN 05054981331
Süleyman TASKIN 05394704188
Sefik HAYIR 05379274194
Senol ELTUTAN 05373861388
Sevki KESIM 05358440859
Suayip BATIKAN 05323258642
Turan GÜLERturanguler54@hotmail.com 0505541106802622333790
Yalçin KAYNAKyalcinkanak54@hotmail.com 05323305342
Yasemin TASKIN 05397893583
Yasar BASARAN 05558015815
Yasar TASKIN 05497342990
Yavuz YAZAR 05323856747
Yavuz YAZARtozkoparanyavuz@windowslive.com 05339554707
Yilmaz BEKLIYENbekliyen@sakarya.edu.tr 054262789912642956737
Yunus ÖZELhndkyns@hotmail.com 0542249035202646146152
Yusuf ÇETINKAYA 05555097512
Yusuf IDACI 05422979147
Yusuf KAYNAK 05385539732
Zafer BASARANzaferbasran@adapazari.bel.tr 0530418836602642775465-155
Zeki GÜLERzekiguler54@yahoo.com 05321336654
Zeki TASKINtaskin.zeki@hotmail.com 05550274464
Zeki TASKINtaskin.zeki@hotmail.com 0533258446402642510415
 
Sayfa : 1 2 3
   
   
Her hakkı saklıdır. www.guldibikoyu.com-2011
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Sitedeki resim, yazı ve diğer materyaller kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz.