13 Ekim 2026

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKI KANDIR, TOPRAK; EGER UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
MITHAT CEMAL KUNTAY

 
TELEFON DEFTERİ
 
     
İSİM MAIL CEP TELEFONU İŞ TELEFONU
Ismail BAYINDIR 05330946385
Ismail DURAN 05325612087
Ismail KESKIN 05348542900
Ismail SÜTLÜ 05372993962
Kadriye TASKIN 05433907064
Kazim BAYCAN 05305186275
KAZIM BAYCAN 05062683675
Kazim TASKIN 05366120524
Kenan GÜLERknnguler@hotmail.com 0533497117402165851117
Levent TASKINlevent.taskin@toyotatr.com 05353480283
Mahmut Ali TÖRÜ 05365049031
Mehmet BAYINDIR 05415932385
Mehmet Emin KESIM 05378929155
Mehmet OKSUZ 05427313340
Melek AKIN 05376035563
Melih TASKIN 05379614884
Meliha KESIM 05365263350
Mert BAL 05397803075
Mesut KESKINmesutkeskin41@hotmail.com 05058753437
Metin GENÇgenc_metin_@hotmail.com 0542550410602642290514
Metin KESIMmetinkesim@msn.com 0533221894402642779238
Metin TASKINmetintaskin54@hotmail.com 0530547283802125519002
Metin Yelken 05322706144
Mevlüt TASKINBaba Adi: Hasbi 05416927483
Mevlüt ALISAN 05325515250
Mevlüt TASKINBaba adi: Hasan 05344945134
Muammer ÇETINkaraaga-54@hotmail.com 05309234884
Muammer ELTUTAN 05546357094
Muammer GENÇmuammergenc_@hotmail.com 05378177678
Muammer GÜLERiihasso@hotmail.com 05389408880
Muammer ÖRENmuammer_1964@windowslive.com 05427600898
Muammer TASKINmuammer_54_54@hotmail.com 05352516734
Muammer YELKENmuammeryelken@gmail.com 0533541340105327402531
Muhammet KARAKUS 05054124954
Muhammet TASKIN 05326020043
Muharrem BAYINDIR 0533325463102642701700
Muharrem ELTUTAN 05334768380
Murat ELTUTANgurcu54@hotmail.com.tr 05334677189
Murat ERCANmuratercan1907@hotmail.com 0532576650202642749454
Murat GÜLERmurgullu54@gmail.com 05352883407
Murat KESKINmuratkeskinfb@hotmail.com 05322272953
Murat ÖZBAYmuratozbay-54@hotmail.com 05056600696
MURAT SÜTLÜ 05327818174
Musa ÇETIN 05530216201
Mustafa TASKINmustafa.taskin@toyotatr.com 05325949465
Muzaffer BASARAN 05398176200
Mücahit AYGEN 05413223256
Mücahit AYGEN 05413223256
Nagihan KAHVECI 05312560266
Nagihan SEVIM 05367047865
Namik YAZAR 05333254607
Necati ÇETIN 05345457761
Necati ÇETIN 05359730205
Neslihan KESIM 05557317574
Neslihan KESKINzileguda_88@hotmail.com 05412174354
Nevzat ALISAN 05325236870
Nevzat ELTUTAN 05334743292
Nevzat ERCAN 05323343016
Neziha KESIM 05342219920
Nihat ÇETIN 05511015996
Oguzhan KESKIN 05397803075
Orhan GÜLER 05425250142
Osman ALISAN 05327156683
Osman ELTUTANgevleli_kaci@hotmail.com 05553299491
Osman GÜLER 05302403168
Ömer ALISAN 05350780717
Ömer BAYCANdestek@baykom.org 0541614408902642510828
Ömer BEKLIYENceveneburi54@hotmail.com 05323917856
Ömer GÜLER 05380776086
Ömer KARAKUS 05054124943
Ömer KESKIN 05334534855
Ömer L.ÇETIN 05317464957
Ömer TASKIN 05367324377
Özcan BASARANozcan541965@gmail.com 0532676874902645270425
Özcan BAYCAN 05326228355
Özcan BAYLANozcanbaylan@gmail.com 0537294044103128154340--146
Özcan ERCANercanozcan_54@hotmail.com 0533473145802642783289
Özer BASARANobasaran@sakarya.edu.tr 0542671108102642955110
Rafet KESIMrafetkesim@hotmail.com 05308283534
Recep BASARAN 05327709226
Recep ELTUTANrecep_eltutan_@hotmail.com 05324624269
Recep ELTUTAN 1 05326902471
Recep ELTUTAN 2 05366102790
Recep ELTUTAN 3 05366723998
Recep GÜLERRECEP.GULER- @HOTMAIL.COM 0532375406502646149774
Recep TASKIN 05424591854
Refik HAYIR 0533625713402646150204
Remzi SÜTLÜ 05325454625
Ridvan BAYINDIR 05376217578
Ridvan SÜTLÜ 05336178996
Sabiha KESIM 05364291022
Sadet YILMAZsadetyilmaz54_@hotmail.com 05306553347
Sadik BASARANs_basaran_54@hotmail.com 05366677907
Saffet KESIM 05327880983
Samet YELKEN 05392070984
Samet YELKEN 0542337270602642783289
Sedat BASARAN 05379886948
Sefa PEHLIVAN 05379675484
Selami YELKENselamiyelken@hotmail.com 05308285191
Selim YELKENselim.yelken@fortes.com.tr 05324684130
 
Sayfa : 1 2 3
   
   
Her hakkı saklıdır. www.guldibikoyu.com-2011
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Sitedeki resim, yazı ve diğer materyaller kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz.