31 Mart 2020

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR, TOPRAK; EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
MİTHAT CEMAL KUNTAY

 
TELEFON DEFTERİ
 
     
İSİM MAIL CEP TELEFONU İŞ TELEFONU
Adem BEKLİYENgevli@hotmail.com 0543359431002646162785
Ahmet BAYLANahmetbaylan54@hotmail.com 0554904104502646150203
Ahmet DEMİREL 05326311581
Ahmet ERCAN 05324844906
Ahmet SEVİMahmetsevim0854@hotmail.com 05398915782
Ahmet SEVİM 05326837081
Ali KAYNAKAlkaynak_54@hotmail.com 0532700758703806815597
Ali TAN 05358348602
Ali UYAN 05384714524
Ayhan GÜLER 05322666208
Ayhan GÜLER 05418001943
Ayhan SÜTLÜbilgi@ayhanpaslanmaz.com 05321330466
Ayşe ÇETİN ŞENOL 05394349651
Ayşe KESİM AMİL 05425606731
Behçet BAYINDIR 05350107901
Behçet TAŞKIN 05369455169
Bekir BAŞTOR 05354940539
Burhan BAYINDIR 05362203991
Burhan YELKEN 05392437731
Burhan YELKENCİ 05392437731
Canan KESİMcanankesim@gmail.com 05454493535
Cavit BAYCAN 05366880738
Cavit BAYINDIR 05375543154009955935717
Cemil GÜLER 05301405869
Cengiz KESKİNcengizkeskin@sakarya.edu.tr 05053443399
Çetin KESİM 05324051295
Davut ELTUTAN 05308283748
Davut Hayır 05399450918
Davut KESİMmetinkesim@msn.com 05303027089
Davut NURTAÇ 05364635557
Davut TAŞKIN 05417259258
Dursun YELKENdyelken@hotmail.com 0535352041202642817927
Ekrem ELTUTAN 05053504463
Elif BULUTemontana_4@hotmail.com 05343864550
Elif TAŞKIN 05548654484
Elif TAŞKINe.taskin_5454@hotmail.com 05343864550
Emre taskinemre.taskin@baskurt.com 05348415045
Emre TAŞKINemontana_4@hotmail.com 05422919530
Erdinç BAYINDIR 05363737632
Erdoğan BAYINDIRerdoganbayindir@hotmail.com 0533311118902642751892
Erhan TAŞKINerhontaskin@hotmail.com 05464692254
Ersin KESIM 05448245434
Esma KESİMesmakesim@hotmail.com 05332733090
Eyüp BEKLİYEN 05375687864
Faruk ELTUTAN 05373968242
Fatih BEKLİYENfatihbekliyen@hotmail.com 05433595073
Fatih ELTUTANmerhum_5454@hotmail.com 05336912698
Fatih GÜLER 05367262317
Fatih KARAKUŞfatihkarakus54@hotmail.com 0532792716402642768500
Fatih KESKİNkeskinfatih@windowslive.com 05548922623
Fatih TAŞKIN 05312709319
Ferhan BAYINDIR 05345455009
Ferhan GÜLERferranguler@mynet.com 05423653126
Ferhan KESKİN 05363209471
Ferihan TAŞKIN 05357910122
Fevzi ELTUTANfevzi_4431@hotmail.com 05546357094
Fikret ELTUTAN 05379566735
Fikret KESİMfkesim@msn.com 05338135950
Filiz TAŞKIN 05544361819
Firdevs KAHVECİ 05388737205
Giray TAŞKINemontana_4@hotmail.com 05432919530
Hakan AKDENİZ 0532630725505304663818
Hakan BEKLİYENbekliyen_hakan@hotmail.com 05343715894
Hakan DEMİREL 05307717508
Hamza ÇETİN 05342521771
Harun ÇETİN 05367969845
Harun KESİM 05394711712
Hasan ALİŞAN 05327702751
Hasan BAYCAN 05398436826
Hasan BAYCAN 05323818414
Hasan ÇETİN 05359430205
Hasan ÇETİNKAYA 05322366309
Hasan ÇETİNKAYA 05367922370
Hasan ELTUTATN 05445904677
Hasan F. KESKİN 0533349019302622262102
Hasan GÜLER 05389408880
Hasan KAYNAK 05334327776
Hasan KOLLAR 05375409554
Hasan ÖREN 05336844376
Hasan SÜTLÜh.sutlu@hotmail.com 0532207245202646146064
Hikmet YELKEN 05414073054
Hüseyin ALİŞANalisanhsyn@mynet.com 05395150383
Hüseyin BAYCAN 05323042023
Hüseyin BAYINDIR 05323034131
Hüseyin BAYLAN 05378858658
Hüseyin ELTUTAN 05372560520
Hüseyin Fehmi ÇETİN 05349621629
Hüseyin GÜLER 05452645452
Hüseyin KARAKUŞ 05309667610
Hüseyin MERİÇ 05337495826
Hüseyin MERİÇ 05356308977
Hüseyin ÖZBAY 05324093226
Hüseyin SEVİMfotosevim@hotmail.com 0538883968002642749201
Hüseyin SÜTLÜ 05336140751
Hüseyin TAŞKIN 05364153816
İbrahim GÜLER 05326451462
İbrahim KESİMibrahim.kesim@hotmail.com 05321798088
İlyas KESİM 05544268615
İrfan ALİŞANemrealisan@hotmail.com 05072145444
İslam NURTAÇ 05394612030
 
Sayfa : 1 2 3
   
   
Her hakkı saklıdır. www.guldibikoyu.com-2011
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Sitedeki resim, yazı ve diğer materyaller kaynak gösterilse dahi izinsiz kullanılamaz.